Auto roka SR

V roku 2023 sme boli svedkami ohromného pokroku v oblasti elektromobility a teraz je čas, aby ste vy – naši čitatelia rozhodli, ktoré vozidlo si zaslúži podľa vás titul ELEKTRICKÉ AUTO ROKA – víťaz čitateľskej ankety.

Na tejto stránke nájdete prehľad 27 najnovších automobilových noviniek, ktoré vám ponúkajú široký výber možností od štýlu až po výkon. Vašou úlohou je vybrať si auto, ktoré podľa vás najlepšie reprezentuje inováciu, kvalitu a budúcnosť elektromobility.

Ale to nie je všetko! Okrem možnosti hlasovať, máte tiež príležitosť vyhrať! Pri troche šťastia to môžete byť právy Vy, kto vyhrá darčekovú poukážku na dve noci do hotela Aphrodite Palace**** v Rajeckých Tepliciach, hotela Elizabeth**** v Trenčíne, či zaujímavé ceny od Slovakia Ring: 2x vstupenka na preteky Majstrovstiev Európy ťahačov na okruhu (9.6), Kurz AUTO STANDARD, alebo 3 x jazda na motokárach.

 

Hlasovať môžete od 18. marca – 18. mája 2024. 

Označte elektromobil kliknutím na obrázok, vyplňte formulár a ste v hre o super ceny!
  Chcem dostať informácie o víťazovi čitateľskej ankety, ako aj absolútnom víťazovi ankety ELEKTRICKÉ AUTO ROKA.


  Chcem sa zapojiť do súťaže (do súťaže sa zapojíte vyplnením ankety a zadaním vašej emailovej adresy, na ktorú vás v prípade výhry budeme kontaktovať) a zároveň súhlasením so spracovaním vašich osobných údajov, ktorými sú meno, priezvisko, email a telefónne číslo.


  Kliknutím na políčko a následným odoslaním vyplneného formuláru udeľujete výslovný súhlas spoločnosti OUR MEDIA SR so spracovaním svojich osobných údajov v rozsahu poskytnutej e-mailovej adresy pre účely marketingového spracúvania osobných údajov, vrátane štatistického vyhodnocovania údajov pre potreby marketingu a komerčnej... VIAC

  Štatút súťaže a GDPR

  Continental

  GENERÁLNY PARTNER

  SCHUNK

  HLAVNÝ PARTNER

  ARVAL

  PARTNER

  PARTNER

  ASA Autoklub Slovakia Assistance

  PARTNER